Péter C.

Péter C. bébiszittert keres

Budapest
  • MentésElmentve

Segítőtársat Keresünk 4 Éves Kisfiúnkhoz!
Keresünk egy megbízható, szeretetteljes babysittert 4 éves kisfiúnkhoz heti 3 napra Budapest 9. kerületében

Feladatok:
Heti 3 alkalommal, délután 4 óra körül az óvodából hazahozni
Este 6 és fél 7 -ig felügyelet biztosítása, amíg haza nem érünk a munkából
Játékokkal való foglalkozás és szórakoztatás
Egyszerű étkeztetés biztosítása

Elvárások:
Szeretetteljes hozzáállás és törődés a gyermekkel
Tapasztalat 4 éves korú gyermekekkel való foglalkozásban
Megbízhatóság és rugalmasság
Jó kommunikációs készség a szülőkkel és a gyermekkel

Ha szeretnél részt venni ebben az izgalmas kihívásban, és egy kedves, energikus gyermek társaságában töltenéd az idődet, kérjük, keress meg minket! Várjuk jelentkezésedet!

Telefonszám: csak tagok számára látható

FacebookInstagram

Munka

Idő: egyedi megállapodás alapján

év: 16-99 év

Gyermekvigyázás
  • Saját otthonában is vállal felügyeletet

  • Foglalkozik fogyatékkal élőkkel

  • Jól kijön a háziállatokkal

  • Ki tud menni a szabadba a gyerekekkel

  • Be tud vásárolni

  • Tud főzni

  • Tud takarítani

  • Van jogosítványa

  • Van autója

  • Nem dohányzik

A gyermekek

  1. 4-6 éves fiú