Zsani

Zsani bébiszittert keres

Budapestfrom 2000 HUF egy órára
  • MentésElmentve

Házvezetőnő És Babysitter Állás:

Budapest 12. kerület
Munkaidő: teljes munkaidő (8 óra), heti három nap, havonta néhányszor este és hétvégén, azonnali kezdéssel.
Feltétel: vezetői engedély és saját gépkocsi (a gyerekeket segíteni kell iskolába és óvodába vinni, onnan elhozni).
Bejárónői feladatok: takarítás, mosás, vasalás, néhányszor főzés és bevásárlás is.
Babysitter feladatok: a gyerekek (5, 7 és 11 éves fiúk) autóval történő szállítása óvodába és iskolába, illetve délután különórákra és haza.
Az ideális jelölt rendelkezik tapasztalattal, igényes a munkájára, szereti a gyerekeket, rugalmas és talpraesett.
Amennyiben a feltűntetett feltételek megfelelőek az Ön számára, jelentkezését várjuk augusztus 1-ig az alábbi email címre: [email protected]
Jelentkezéséhez kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát, referenciáit, valamint havi nettó fizetési igényét.

Telefonszám: csak tagok számára látható

FacebookInstagram

Munka

Idő: egyedi megállapodás alapján

Ár: from 2000 HUF egy órára

Gyermekvigyázás
  • Saját otthonában is vállal felügyeletet

  • Foglalkozik fogyatékkal élőkkel

  • Jól kijön a háziállatokkal

  • Ki tud menni a szabadba a gyerekekkel

  • Be tud vásárolni

  • Tud főzni

  • Tud takarítani

  • Van jogosítványa

  • Van autója

  • Nem dohányzik

Végzettség

Nyelvek: magyar