Gabriella K.

Gabriella K. bébiszittert keres

Hollandiafrom 4000 HUF egy órára
  • MentésElmentve

Helló. Gabriella vagyok. Bébiszittert keresek 2 gyerekek számára. 4000 Ft kínálok óránként. Hollandia. Várom az üzeneted.

Reszletesen:
Magyar – holland értelmiségi család segítséget keres Hollandiába. A család fő nyelve az angol, de a gyermekek magyarul es hollandul is folyékonyan beszelnek.

Feladat: A gyermekek es a család hatteret biztositani
- Házimunka
- Gyermekek logisztikája– 10 es 15 eves;
- 10 eves fiú gyermek aktív foglalkoztatása - kiváló képességű gyerek
- Adminisztrációs feladatok (posta)

Elvarasok: Intelligencia es nyitottság
- “always running the extra miles”; proactive es meglatja a feladatot
- Angol nyelvtudás; Diploma; Tapasztalat gyermekekkel
- Jogosítvány
- Minden karos szenvedélytől mentes, le informálható

Amit kínálunk: szép környezet es körülmények
- Megegyezés szerinti fizetés
- Luxus apartmant szoba - a családtól kb 10 percre kocsival es tengerpart mellett.
- Hétvége szabad; legtöbb délelőtt szabad.
- Kb 20-25 szabad nap

Amennyiben érdeki a lehetőség, kérem írjon egy email a motivációjá

Telefonszám: csak tagok számára látható

FacebookInstagram

Munka

Idő: egyedi megállapodás alapján

Ár: from 4000 HUF egy órára

Gyermekvigyázás
  • Saját otthonában is vállal felügyeletet

  • Foglalkozik fogyatékkal élőkkel

  • Jól kijön a háziállatokkal

  • Ki tud menni a szabadba a gyerekekkel

  • Be tud vásárolni

  • Tud főzni

  • Tud takarítani

  • Van jogosítványa

  • Van autója

  • Nem dohányzik

A gyermekek

  1. 12-18 éves lány

  2. 7-11 éves fiú