JelszóElfelejtetted?
Csilla A.

Csilla A. bébiszittert keres

Budapest
  • MentésElmentve

Házvezetőnő és babysitter – Teljes állás
Főbb feladatok, munkák:
•15 hónapos és 4 éves kisfiúkra vigyázni (nagyobbik már ovis, kisebbik is tervek szerint 2023. márciustól bölcsödés)
•Mosás: tiszta, szépen hajtogatott, jó illatú állapot
•Vasalás: férfi ingek
•Bevásárlás: élelmiszerek és háztartási kellékek (Toalett papír, zsebkendő, stb.) online (kifli.hu) vagy fizikai. Extra élelmiszerek rendelése (üveges víz, joghurt, stb.). Mindig figyelni a készletet a fenti termékekből és szinten tartani.
•Főzés: kisbabának naponta mindent frissen és alkalmaként nekünk is
•Főzésnél nincs semmi ételérzékenység, diétásan eszik a család. Minden receptet ad a ház asszonya
•Folyamatosan rendet tartani konyhában, gyerekeknél, előszobában stb.
•Takarítani nem kell, van bejárónő
Az álláshoz tartozó elvárások:
•Elkötelezettség a gyerekekre és a minőségi munkára
•Minimum 5 év tapasztalat gyerekekkel és házvezetésben, lehetőleg hasonló környezetben = diplomáciai rezidenciánál, nagykövetségnél, magas minőséget képviselő családnál vagy luxus szállodaláncnál
•Flexibilitás (alkalmanként este vagy hétvége túlórabérért), önállóság
•Megbízható, precíz munkavégzés
•Erkölcsi bizonyítvány és referencia
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•Jogosítvány és esetleg saját autó
•Főzésben szerzett jártasság, tapasztalat
•Alapvető angoltudás

Fizetés, juttatások:
•A pozíció alapberezese 400.000 Ft. Erre jön még a túlóra, ha van, illetve tapasztalattól függően az összeg lehet több is, saját autó használata esetén benzin hozzájárulás, telefon, stb.

Jelentkezni kizárólag az antony.csillagmail.com e-mail címen lehet.
Kérem, csak akkor küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és referenciáit, ha az állás betöltéséhez elvárt kompetenciák birtokában van. Legyen szíves részletesen leírni hol, mennyi idős gyermekekkel foglalkozott, mennyi ideig és milyen rendszerességgel.
A házvezetőnői feladatok ellátásához, kérem, részletesen ismertesse korábbi gyakorlati tapasztalatait (hol, mennyi ideig, mekkora háznál és milyen feladatai voltak)

Telefonszám: csak tagok számára látható

FacebookInstagram

Munka

Idő: egyedi megállapodás alapján

Gyermekvigyázás

  • Saját otthonában is vállal felügyeletet

  • Foglalkozik fogyatékkal élőkkel

  • Jól kijön a háziállatokkal

  • Ki tud menni a szabadba a gyerekekkel

  • Be tud vásárolni

  • Tud főzni

  • Tud takarítani

  • Van jogosítványa

  • Van autója

  • Nem dohányzik

A gyermekek

  1. 4-6 éves fiú

  2. 0-1 éves fiú