PasswordForgot?
Péter C.

Péter C. is looking for a nanny

Budapest
  • SaveSaved

Segítőtársat Keresünk 4 Éves Kisfiúnkhoz!
Keresünk egy megbízható, szeretetteljes babysittert 4 éves kisfiúnkhoz heti 3 napra Budapest 9. kerületében

Feladatok:
Heti 3 alkalommal, délután 4 óra körül az óvodából hazahozni
Este 6 és fél 7 -ig felügyelet biztosítása, amíg haza nem érünk a munkából
Játékokkal való foglalkozás és szórakoztatás
Egyszerű étkeztetés biztosítása

Elvárások:
Szeretetteljes hozzáállás és törődés a gyermekkel
Tapasztalat 4 éves korú gyermekekkel való foglalkozásban
Megbízhatóság és rugalmasság
Jó kommunikációs készség a szülőkkel és a gyermekkel

Ha szeretnél részt venni ebben az izgalmas kihívásban, és egy kedves, energikus gyermek társaságában töltenéd az idődet, kérjük, keress meg minket! Várjuk jelentkezésedet!

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Age: 16-99 y

Baby sitting
  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Your children

  1. 4-6 years old boy