PasswordForgot?
Zsófia K.

Zsófia K. is looking for a nanny

Budapestfrom 100000 HUF for a m
  • SaveSaved

Nevelőnő feladatokra (együttlakással), akár azonnali, de legkésőbb augusztus közepi kezdéssel lányt vagy hölgyet keresünk, aki szereti a gyerekeket
-hosszútávra,
-heti kb 20-25 órában,
-2 gyerek mellé (egy fiú – 8 éves és egy lány - 10 éves)
-Budapest XII. kerületébe.

Amit mi adunk:
-teljesen különálló lakrész (saját fürdőszobás szoba) – ez a ház alsó szintjén van, ahol az iroda is, így a lakrész mellett elhelyezkedő teakonyháját tudja használni
-étkezés nem része a megállapodásnak
-érthető okokból látogató csak előzetes megbeszélés alapján jöhet
-wifi az egész házban

Fizetés:
-a szállás biztosításán túl havi fizetés: 100.000-125.000 Ft

Munkaidő:
-munkaidő heti 20-25 óra
-hétköznap (H-P-ig), délután a gyerekek miatt fix a 16:00/16:30-20:30/21:00-ig időtartam, amikor itthon vannak

Fontos információk:
-a gyerekek évente kb 7 hónapot vannak Magyarországon két etapban, körübelül augusztus végétől december közepéig (3,5 hónap), és február végétől június közepéig (3,5 hónap), tehát az egyetemi vizsgaidőszakok alatt, valamint nyáron nincsenek itthon, de természetesen a szállást ezalatt is biztosítjuk.

Feladatok:
-napi apróbb bevásárlás: élelmiszer, pipere, stb. (a nehéz dolgokat - vizek, tej, stb -házhozszállítással rendeljük)
-a gyerekek elég önállóak, mindent meg tudnak csinálni, csak gyerkek révén előszeretettel felejtkeznek meg ezen kötelességekről, mert érthető módon a legózás, babázás és egyéb fontos gyermeki teendők elvonják a figyelmüket 
-ellenőrizni, hogy a gyerekek hazaértek e az iskolából / edzésről, a tanulmányaikat (lecke, magánórák) és az esti készülődést (vacsora, fürdés, stb)
-esti mese mesélés (amennyit az idő enged, 20:30-ra, de legkésőbb 21 órára aludniuk kell)
-foglalkozni, játszani a gyerekekkel (erre hétköznap napi maximum 1 óra marad a különórák, edzések, kötelességek mellett)

Elvárásaink:
-hosszútávban gondolkodó, családias légkört kereső jelölt
-Életkor: 20 és 55 között
-precíz, munkájára igényes,
-megbízható, szorgalmas
-kiegyensúlyozott, stabil személyiség
-középfokú végzettség
-rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:
-gyermekekkel szerzett tapasztalat
-előnyt jelent az erkölcsi bizonyítvány

Egyéb megjegyzés:
-9 biztonsági kamera van felszerelve a házban, de kizárólag a közösségi terekben mindenki biztonsága és bármilyen kellemetlen félreértés elkerülése végett
-továbbá a házban 2 kutya és két macska is lakik, jámborak, szeretetreméltóak, velük feladat külön nincs, gondozásukat teljeskörűen a tulajdonos végzi
-értelemszerűen ez annak éri meg és lehet vonzó ajánlat, akinek amúgy is meg kell oldania a lakhatását

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Time: agreed individually

Pay: from 100000 HUF for a m

Age: 16-99 y

Baby sitting
  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do the cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Education

Languages: Hungarian